KAMERY (CCTV)


Instalace kamerového systému

Alkon Čáslav s.r.o. dodává kamerové systémy společnosti Hikvision, který je jedním ze tří největších výrobců těchto zařízení na světě. Vzhled, kvalita, finanční dostupnost je nedílnou výhodou těchto zařízení. Vaší domácnost, firmu můžete nepřetržitě sledovat on-line pomocí jednoduché mobilní nebo počítačové aplikace. Naši technici Vám poskytnou při instalaci veškeré informace pro nejlepší využití tohoto systému.

Instalace Hikvision
Výhody, bonusy firmyKaždému našemu zákazníkovi je nabízena servisní smlouva na dodané zařízení. Tato smlouva zaručuje nepřetržitý servis, slevu na dodávaný materiál při pozáručních servisech a práci technika.

Záruční, pozáruční servis
Revize
systémů
Opravy
systemů
Servisní a hotline pohotovost

O firmě Alkon Čáslav s.r.o.Společnost Alkon Čáslav s.r.o. je čistě českou společností, vlastněna českým majitelem, založena v roce 1992. Zabýváme se dodáváním veškerých slaboproudých zařízení od domácností až po průmyslové komplexy. V roce 2009 se Alkon Čáslav s.r.o. stal dceřinou společností firmy Griffin a.s.

Alkon Čáslav s.r.o. je členem asociace Gremium Alarm a je registrován u Policie ČR jako subjekt zabývající se bezpečnostní problematikou.

Všem novým i stávajícím zákazníkům dokážeme poskytnou naše služby, zařízení a systémy dle jejich představ, kdekoliv na území ČR.