ALARMY


Instalace Elektronické Zabezpečovací Signalizace


Alkon Čáslav s.r.o. provádí instalace výrobků společností Jablotron a Rokonet. Oba výrobci se řadí mezi jedny z hlavních dodavatelů systémů EZS nejen v ČR, ale i ve světě. Veškeré produkty podléhají nejvyšším požadavkům na výrobu, spolehlivost, design a kvalitu, v návaznosti na jednoduché uživatelské ovládaní pomocí systémové klávesnice, mobilní aplikace nebo mobilního telefonu. Váš nový nebo stávající systém EZS dokážeme připojit na PCO Griffin a.s., který poskytuje střežení objektů včetně výjezdů zásahovou službou nepřetržitě 24/7.

Instalace Rokonet
Instalace Jablotron


Výhody, bonusy firmyKaždému našemu zákazníkovi je nabízena servisní smlouva na dodané zařízení. Tato smlouva zaručuje nepřetržitý servis, slevu na dodávaný materiál při pozáručních servisech a práci technika.

Záruční, pozáruční servis
Revize
systémů
Opravy
systemů
Servisní a hotline pohotovost

O firmě Alkon Čáslav s.r.o.Společnost Alkon Čáslav s.r.o. je čistě českou společností, vlastněna českým majitelem, založena v roce 1992. Zabýváme se dodáváním veškerých slaboproudých zařízení od domácností až po průmyslové komplexy. V roce 2009 se Alkon Čáslav s.r.o. stal dceřinou společností firmy Griffin a.s.

Alkon Čáslav s.r.o. je členem asociace Gremium Alarm a je registrován u Policie ČR jako subjekt zabývající se bezpečnostní problematikou.

Všem novým i stávajícím zákazníkům dokážeme poskytnou naše služby, zařízení a systémy dle jejich představ, kdekoliv na území ČR.